הירשם עכשיו

היכנס

איבדתי סיסמה

איבדת את סיסמתך? נא הקלד שם משתמש וכתובת מייל. קישור יישלח למייל שלך ליצירת סיסמה חדשה.

היכנס

הירשם עכשיו

הירשמו חינם והתחילו להעלות שאלות ותשובות

תנאי שימוש

  • אתר how2do (להלן: "האתר") מהווה במה לגולשים המעוניינים לשאול שאלות ו/או לענות על שאלות של גולשים אחרים בצורת טיפים ומדריכים. לפני כתיבה ופרסום של טיפ/מדריך/שאלה – חובה לקרוא תחילה את כללי הכתיבה באתר.

 

  • כל המידע המופיע באתר הוא פרי יצירתם של גולשים ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי בכל אחד מנושאי האתר.

 

  • מנהלי how2do עושים ככל שביכולתם לוודא את עדכניות המידע באתר, אך אינם יכולים לערוב לאמינות המידע ולרמת הדיוק שלו. כל אי-דיוק שיתגלה במידע אינו באחריות מנהלי האתר, אולם יש להודיע עליו באמצעות טופס צור קשר כדי שנוכל לתקנו.

 

  • אתר how2do, מנהליו וכל הנוגעים לעניין האתר פטורים מכל טענה או דרישה בגין כל אובדן, נזק או הפסד (ישירים או עקיפים) שנגרמו או עלולים להיגרם כתוצאה משימוש במידע המוצג באתר. האמור חל על כל מידע שהוצב באתר על ידי הגולשים – תוכן טקסטואלי, קישורים לאתרים אחרים, תמונות, סרטונים ועוד.

 

  • אתר how2do, מנהליו וכל הנוגעים לעניין האתר פטורים מכל טענה או דרישה בגין הפרת זכויות יוצרים, שנגרמה או עלולה להיגרם כתוצאה מתוכן שפורסם באתר על-ידי הגולשים – תוכן טקסטואלי, קישורים לאתרים אחרים, תמונות, סרטונים ועוד. בכל מקרה של הפרת זכויות יוצרים ניתן ליצור קשר עם מנהלי האתר, ואנו נסיר את התוכן הבעייתי באופן מיידי.

 

השאר תגובה

קאפצ הקלק על התמונה לעדכון קאפצ'ה