תשובה ( 1 )

 1. admin
  0
  20/05/2015 ב- 14:19

  נא הסבר בקצרה מדוע לדעתך יש לדווח על שאלה זו.

  דווח בטל
  איך להתאפר נכון ב-4 שלביםאיפור למטרות אישיות נחלק לכמה סוגים ואפשרויות - החל מאיפור ליומיום ולצורכי עבודה, וכלה באיפור ערב או איפור לאירועים. מעבר לכך תמיד יש גם איפור מקצועי לאנשי תקשורת ומדיה, איפור כלות ועוד, אך כאן נעסוק באיפור אישי לצרכים בסיסיים.

  שלב 1 - ניקוי העור


  מומלץ לשטוף את הפנים ולאחר מכן להשתמש בתחליב ניקוי. לאחר שהפנים נקיות מומלץ למרוח עליהן קרם לחות ולהכין אותן לשכבת האיפור.

  שלב 2 - איפור בסיס


  להשתמש במייק-אפ בהתאמה אישית לעור הפנים שלך (יבש, שמן, מעורב). לרוב הנשים יתאים מייק-אפ נוזלי. מייק-אפ במרקמים אחרים יתאים לנשים הסובלות מפגמים בעור. אל תנסי את המייק אפ על גב היד, זה לא נותן אינדיקציה נכונה.

  שלב 3 - כמויות וגוונים


  לא להגזים עם כמות האיפור. ודאי שאת מתאפרת מול תאורה מתאימה, כדי שכמויות האיפור לא יחמקו ממבטך ותעשי "תאונת איפור". השתמשי בכמות קטנה של צבע על המברשת, נערי אותה קלות כדי להיפטר מעודפים והניחי על הפנים רק את מה שנשאר. זה בהחלט יספיק. אותה זהירות יש לנקוט גם בנוגע לגוונים.

  שלב 4 - האיפור עצמו


  כשמדובר בגבות הקפידי לא להגזים - שלא ייראו ארוכות מדי, עבות מדי או קצרות מדי. איפור הגבות צריך להתבצע בהתאם לצורת הפנים הייחודית לך.
  בנוגע לשפתיים - הקפידי למרוח את השפתון רק על השפתיים, בעדינות ככל האפשר. יש לחדש את השפתון לאחר כל אכילה ושתייה.
  איפור העיניים צריך להתבצע בעדינות - לא יותר מדי עיפרון שחור (בייחוד אם העיניים קטנות), ובטח שלא יותר מדי צבע כחול שעלול להיראות כמו מכה.

   

  הטיפים באדיבות אפרת אזואלוס - מאפרת מקצועית המציעה קורסי איפור אישיים

כתוב תשובה

קאפצ הקלק על התמונה לעדכון קאפצ'ה