תשובה ( 1 )

 1. מנהל
  0
  01/07/2015 ב- 16:04

  נא הסבר בקצרה מדוע לדעתך יש לדווח על שאלה זו.

  דווח בטל


  קידום אתרים (SEO) הוא בעצם סוג של יחסי ציבור באינטרנט. ככל שהמותג שלכם יותר מוכר בעולם המציאות, כך זה בא לידי ביטוי גם בעולם האינטרנט. אך מה קורה אם אתם עסק קטן ולא מוכר? גם לכם יש אפשרות לקדם את עצמכם בתוצאות החיפוש.

  הנה כמה טיפים בסיסיים שיסייעו לכם לקדם את אתרכם:

  1. הקימו אתר ידידותי לגולשים ולמנועי חיפוש – רצוי על גבי פלטפורמת קוד פתוח כלשהי (וורדפרדס, ג'ומלה ועוד). כל עמוד צריך לעסוק בתחום אחר מתחומי עיסוקכם, בצורה מעניינת ושיווקית עד כמה שניתן.

  2. הקפידו לעדכן את האתר – כמה שיותר, יותר טוב. הוסיפו לאתר תכנים מעניינים בתחומי עיסוקכם (אפשר בצורת בלוג או בפורמט אחר) – סיפורי לקוח, מוצר או שירות מעניינים, חדשות ומאמרי דעה מאנשים אחרים בתחום ועוד.

  3. הוסיפו אזכורים וקישורים לאתר ולעסק, באתרים אחרים בתחומי עיסוק דומים לשלכם – בלוגים, פורומים, אתרי מאמרים, פורטלים ועוד. חשבו כמו יחצ"ן שמנסה להשיג כמה שיותר מודעות למותג שאותו הוא מפרסם. בנקודה הזו חשוב מאוד לא להגזים ולהסתכן בעונש מגוגל. אם אינכם בטוחים, התייעצו עם מומחה קידום אתרים.

  4. הפיצו את המידע ברשתות חברתיות – הקימו לעסק דפים בפייסבוק ובגוגל פלוס, והפיצו שם כל מידע רלוונטי או עמוד חדש שעלה לאוויר.

  5. פרסמו את העסק בתשלום – בפייסבוק תוכלו לפרסם את עצמכם בזול, בעלויות נמוכות של כמה אגורות לכל קליק. ניתן לפרסם בתשלום גם בגוגל אדוורדס, אלא ששם מדובר בעלויות גבוהות יותר לעומת פייסבוק.

  6. אל תוותרו על שיווק ופרסום אופליין – כרטיסי ביקור, פליירים, פרסום בעיתונים ובמקומונים ואפילו ברדיו ובטלוויזיה (אם ידכם משגת זאת). כל אלו יתרמו לחיזוק המותג ולקידומו גם בתוצאות החיפוש.

   

  הטיפים באדיבות seome פתרונות אינטרנט

   

כתוב תשובה

קאפצ הקלק על התמונה לעדכון קאפצ'ה